O společnosti

Historie naší společnosti a jejích výrobků sahá až do roku 1990, kdy pod hlavičkou RNDr. Milan Jílek, CSc. začala vyrábět laboratorní zařízení pro biochemické laboratoře a výzkumná oddělení.

Od roku 1993 se naše veškerá činnost zaměřila na výrobu biosenzorů pro stanovení glukózy a laktátu pro oblast klinické biochemie.

V současné době patří naše biosenzory ke světové špičce a najdete je ve všech analyzátorech firmy Dr. Müller Gerätebau GmbH se kterou úzce spolupracujeme.

Kromě biosenzorů dále vyrábíme a dodáváme spotřební materiál pro celou řadu laboratorních přístrojů.

Od roku 1997 naše společnost zavedla také program pro živočišnou výrobu v podobě přístrojů řady Ureakvant pro stanovení obsahu močoviny v mléku založený na biosenzorech vlastní výroby. 

Mimo naše hlavní výrobní programy disponuje naše společnost kapacitou pro přípravu nejrůznějších reagencií pro analýzu in vitro, pomocných roztoků, pufrů, standardních a kalibračních roztoků, činidel a dalšího materiálu pro laboratoře a výzkumná oddělení. To vše pod hlavičkou normy ISO 9001:2015.

Díky nejmodernějšímu a přesnému vybavení a pečlivé práci dodáváme zákazníkům výrobky té nejvyšší kvality za kterou ručíme.

 

Ing. Milan Jílek ml.
jednatel společnosti