O společnosti

Historie naší společnosti a jejích výrobků sahá až do roku 1990, kdy pod hlavičkou RNDr. Milan Jílek, CSc. začala vyrábět laboratorní zařízení pro biochemické laboratoře a výzkumná oddělení.

Od roku 1993 se naše veškerá činnost zaměřila na výrobu biosenzorů pro stanovení glukózy a laktátu pro oblast klinické biochemie.

V současné době patří naše biosenzory ke světové špičce a najdete je ve všech analyzátorech firmy Dr. Müller Gerätebau GmbH se kterou úzce spolupracujeme.

Kromě biosenzorů dále vyrábíme a dodáváme spotřební materiál pro celou řadu laboratorních přístrojů.

Od roku 1997 naše společnost zavedla také program pro živočišnou výrobu v podobě přístrojů řady Ureakvant pro stanovení obsahu močoviny v mléku založený na biosenzorech vlastní výroby. 

Mimo naše hlavní výrobní programy disponuje naše společnost kapacitou pro přípravu nejrůznějších reagencií pro analýzu in vitro, pomocných roztoků, pufrů, standardních a kalibračních roztoků, činidel a dalšího materiálu pro laboratoře a výzkumná oddělení. To vše pod hlavičkou normy ISO 9001:2015.

Díky nejmodernějšímu a přesnému vybavení a pečlivé práci dodáváme zákazníkům výrobky té nejvyšší kvality za kterou ručíme.

 

Ing. Milan Jílek ml.
jednatel společnosti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení