+420 607 075 079
Informace k objednávce

O nás

Naše společnost vznikla jako malá rodinná firma jž v r. 1990, kdy pod hlavičkou RNDr. Milan Jílek, CSs. začala vyrábět laboratorní zařízení pro biochemické laboratoře a výzkumná pracoviště.

Od roku 1993 jsme se specializovali převážně na výrobu biosenzorů, specializovaných analytických zařízení, příslušenství a spotřebního materiálu pro oblast klinické biochemie a živočišnou výrobu. V současné době patří naše biosenzory pro stanovení glukózy a laktátu ke světové špičce a najdete je ve všech analyzátorech firmy Dr. Müller Gerätebau GmbH, se kterou velmi úzce spolupracujeme.

Zákazníkům jsme schopni připravit nejen různé reagenty pro analýzu in vitro, pomocné roztoky, pufry, standardní a kalibrační roztoky a činidla, ale i specializované biosenzory a elektrochemické analytické systémy dle jejich požadavků.

V současné době bychom se rádi soustředili i na běžný spotřební trh a připravujeme tak výrobky, které slouží lidem v každodenním životě.

Certifikace ISO 9001:2015 je pro nás samozřejmostí. Díky modernímu vybavení a pečlivé práci našich pracovníků se nám daří naplňovat naše cíle, kterými jsou kvalitní výrobky a spokojení zákazníci. Za kvalitu našich výrobků osobně ručím.

Ing. Milan Jílek ml.
jednatel společnosti